Pandemi, Kriz ve Çalışan Birey: Tarih Boyu Yaşanmış Deneyimler Gelecek için Beklentilere Yanıt Olabilir Mi?

 

Aykut Berber.jpeg (439 KB)
 

Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak başlattığımız Covid-19 krizinde yeni bir paradigmanın peşinde “Corona-digma” tartışmalarının bu haftaki konuğu University of the West of England öğretim üyesi Sayın Prof.Dr. Aykut Berber.

2003 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon alanında doktora derecesini alan Aykut Berber, İstanbul Üniversitesi'nde işletme profesörü olarak görev yaptı. Yönetim tarihi alanında çalışmalara imza atan Berber, 2019 yılında Bath Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde misafir araştırmacı olarak bir dönem geçirdi. Şu anda University of the West of England, Bristol Business School'da çalışmakta; eleştirel insan kaynakları yönetimi ve örgüt çalışmaları alanında çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle yönetim tarihi, yönetimde nitel araştırma yöntemleri, karmaşık sistemler, örgütsel davranış ve genel yönetim teorisi ile ilgili konularla ilgilenmektedir. İnsan kaynakları yönetimi alanında klasik yönetim düşüncesi ve kitap bölümlerine ek olarak, son çalışmaları İnsan İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi Dergisi gibi dergilerde yer aldı.  

Sayın Prof.Dr. Aykut Berber’in konuk olduğu, Sayın Prof. Dr. Refika BAKOĞLU’nun ise moderatörlük yaptığı, Instagram canlı yayınımızı sizlere paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 
 
youtube.png (45 KB) Pandemi, Kriz ve Çalışan Birey: Tarih Boyu Yaşanmış Deneyimler Gelecek için Beklentilere Yanıt Olabilir Mi?
instagram.png (76 KB) instagram.com/aykutberber 
instagram.png (76 KB)

 instagram.com/refikabakoglu

instagram.png (76 KB)

 instagram.com/sustainmarmara

 


Bu sayfa Uluslararası Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından en son 11.06.2020 14:43:01 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM