Korona Krizi Sürecinde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

 

Ali Gezer instagram.jpeg (406 KB)

Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak başlattığımız Covid-19 krizinde yeni bir paradigmanın peşinde “Coronadigma” tartışmalarının bu haftaki konuğu Sayın Ali GİZER. Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Kurucu Başkanı Sayın Prof.Dr. Refika BAKOĞLU moderatörlüğünde gerçekleşecek olan yayınımızda “Korona Krizi Sürecinde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları”nı konuşuyor olacağız.

Ali GİZER, online ve geleneksel sosyal sürdürülebilirlik raporlama danışmanlığı şirketi olan GTAlign’in kurucusu ve sahibidir. 27 yıllık mesleki yaşamında TRT, Diyojen, Akademetre, İkiyaka, PRNet, MetCap ve Agromet şirketlerinde yönetici ve danışman; Yumlu, Koç Idea ve Kogem kurumları için eğitmen; İstanbul, Yeditepe ve Bahçeşehir Üniversitelerinde Öğretim Görevlisi; URYAD’da araştırma süpervizörü olarak görev yapmıştır.
Halen AG Platformu ile araştırma danışmanlığı, SUCSR ve ZAY Strateji ile kurumsal sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk danışmanlığı yapmaktadır. TUAD(Türkiye Araştırmacılar Derneği), ESOMAR(Avrupa Fikir ve Pazar Araştırmaları Derneği), WAPOR(Dünya Kamuoyu Araştırmacıları Derneği), AC(Koçluk Derneği), TÜGİM(Girişimciler ve İş Danışmanları Derneği) ve KALDER(Türkiye Kalite Derneği) üyesidir.

Sayın Ali GİZER’in konuk olduğu, Sayın Prof.Dr. Refika BAKOĞLU’nun ise moderatörlük yaptığı canlı yayınımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

 

youtube.png (45 KB) Korona Krizi Sürecinde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları
instagram.png (76 KB) @ali.gizer
instagram.png (76 KB) @refikabakoglu
instagram.png (76 KB) @sustainmarmara
   

 


Bu sayfa Uluslararası Sürdürülebilirlik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından en son 28.05.2020 15:22:28 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM